Smycken
354525

SMYCKEN, 10 st, silver. 1900-talets senare hälft. Vikt 115 g.

4 hängen, 2 - 7,3 cm.
2 broscher, 4 - 5,5 cm.
2 armsmycken, 17 - 18 cm.
2 halssmycken, 48 - 49 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
200 EUR