Ställ i masurbjörk med svärtade detaljer och nedtill med två lådor. 5 olika pipor, vissa med detaljer i silver, höjd 72-96, samt två rökdon utan hals och munstycke.
Slitage. Smärre skador. Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.