Smycken
358105

HALSKEDJOR, 4 st, 18 k guld och vitguld. 1800/1900-tal. Vikt ca 14g.

Venezia-, Pansar- och Bismarcklänk. L 42-49.

Slitage, repor. En springring skadad.

Utropspris
2 500 SEK