BESTICK, 11 st, silver, finska stämplar. Vikt. tot. 222 g.

6+2 coctailskedar.
Kakspade.
Såsslev.
Serveringssked.
16,5 - 18,5 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
200 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

542. Björn Weckström, collier, sterlingsilver och onyx "Manhattan", Finland 2010.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK