ERIKSSON, HASSE. Olja på duk, a tergo sign. o dat. 1971.
Mörkt hav. 81x65.
Krackelyrer och rispor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
500 SEK