PARTI SILVERSMYCKEN OCH BIJOUTERIER, 17 delar, tot vikt ca 300 g.

6 hängen, varav tre med länk. 3 st pin/brosch. 2 ringar. 4 st armringar. Ett par manschettknappar. Litet hänge i form av väska.

En länk bruten. Slitage. Lagning. Smärre skador.

Utropspris
1 500 SEK