PARTI GULD, 12 delar, 18k guld samt 14k guld, diamant ca0,15ct samt små diamanter. Tot vikt (inkl ur) ca30,5g.

6 ringar, varav en med gammalslipad diamant ca0,15ct och syntetiska safirer, fyra ringar med små diamanter, storlek ca15,25/48-17/53. 4 berlocker. 2 armbandsur, 18k resp Biel 14k, armband saknas.

Kraftigt slitage. Skador. Ej funktionstestade.

Utropspris
5 000 SEK