6 ringar, varav en med gammalslipad diamant ca0,15ct och syntetiska safirer, fyra ringar med små diamanter, storlek ca15,25/48-17/53. 4 berlocker. 2 armbandsur, 18k resp Biel 14k, armband saknas.
Kraftigt slitage. Skador. Ej funktionstestade.