SAMLING MEDALJER, 126 st, silver, "Medaljer från Världens Nationer". Total vikt ca 1638 g.

Officiell utgåva av Förenta Nationerna. I kuvert med stämplade frimärken. Originalschatull.

Schatull med smärre slitage.

Utropspris
12 000 SEK