BESTICK, 40 delar, silver, "Patricia", Mema, 1960-tal. Total vikt med knivblad ca 1874 g.

6 matgafflar (19), 6 matknivar (22,5), 6 matskedar (20), 2 bordsgafflar (18), 2 bordsknivar (20), 6 bordsskedar (17,5), 6 smörgåsgafflar (15,5) samt 6 smörgåsknivar (17).

Smärre bruksslitage.

Utropspris
8 000 SEK