TE- och KAFFESERVIS, ca 45 delar, porslin, "Sanssouci", Rosenthal.

12 kaffekoppar med fat, 11 tekoppar med fat (extra fat medföljer), 11 assietter, 6 askfat, kaffekanna, tekanna, gräddkanna, sockerskål samt kanna.

Nagg, slitage.

Utropspris
800 SEK