KOFFERT, Durable, A Lercher, New York, 1900-talets första hälft.

Papp med metallbeslag samt läderhantag. Längd 87, bredd 52, höjd 59 cm.

Bruksslitage, ställvis hårt. Rost, invändig låda saknas. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK