Arvid Johanson

(Sverige, 1862-1923)
Arvid Johanson
(Sverige, 1862-1923)

ARVID JOHANSON, olja på duk, signerad.

Marint månlandskap. 50 x 73 cm.

Ytslitage. Krackeleringar. Eftermörknade retuscher. Lagning.

Utropspris
3 000 SEK