FLASKA, glas, Bertil Vallien, Kosta Boda, Artist Collection, 1900-talets fjärde kvartal.

Överfångsdekor. Höjd 41 cm. Signerad KOSTA BODA ARTIST Coll B. VALLIEN 89254.

Obetydligt slitage.

Utropspris
3 000 SEK