36295
SKRIVBORD, Sverige 1920-tal.
Skrivbord, sverige 1920 tal
Skrivbord, sverige 1920 tal
Skrivbord, sverige 1920 tal

Mörkbetsad ek, rektangulärt med två hurtsar och låda. Tassfötter. L 151, b 73, h 80.

Slitage och repor.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 600 SEK