TRAMPBIL, 1900-talets mitt.

TRAMPBIL, 1900-talets mitt.

Rödlackerad metall. Sits klädd med konstskinn / plast. Längd 120 cm.

Rostangrepp, bucklor, skador, senare bemålning, färgbortfall.

Utropspris
150 EUR