Konst Skulptur
36343
Jan Stenvinkel
(1933-1989)
Stenvinkel, jan, skulptur, sign. dat á tergo 1984

STENVINKEL, JAN, skulptur, sign. Dat á tergo 1984.

"Astralskor ". Ett par skor monterade på spånplatta. 50 x 70.

Smärre slitage med repor.

Övrigt

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK