ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft.

Butiksinredning. Tre delar. Sex fönsterluckor med invändigt utdragbara hyllplan. Fyra utdragbara lådor. Längd 122,5 cm, bredd 72,5 cm (nedre sektionens bredd 60), höjd ca 198 cm.

Slitage, repor, fläckar. Lister saknas. Ett hyllplan fattas i en lucka.

Utropspris
3 000 SEK