LJUSSTAKAR, ett par, förgylld brons, 1800-tal.

Kolonnformade, kannelerade skaft på rund fot, löstagbara manschetter. Höjd 24 cm.

Fot med smärre bucklor samt borrhål för el. Skador.

Utropspris
400 EUR