MAT- OCH TESERVIS, 64 delar, porslin, "Mon Amie", Marianne Westman, Rörstrand, 1952-1987

11 mattallrikar, 10 djupatallrikar, 10 förrättsrallrikar, sockerskål, 22 assietter, 8 koppar med fat (3 medföljande), skockerskål, gräddkanna.

Slitage, repor.

Utropspris
5 000 SEK