Smycken
364987

BROSCHER, 2st, 18k guld en med pärla. Bla CG Hallberg Stockholm, 1918. Totalvikt 11g.

Broschnål med pärla, längd 6, CG Hallberg, Stockholm, 1918. Brosch, rosett med medaljonghänge, längd 3,5cm, GGG, Göteborg, 1966.

Slitage. Bucklor. Ett glas saknas i medaljong.

Utropspris
2 500 SEK