36527
PARTI PORSLIN, 9 delar. Bla Royal Copenhag.
Parti porslin, 9 delar. bla royal copenhag

Tekanna, vas, kopp med fat, ett par flaskor med propp, ask med lock, fat, kanna samt mindre terring med lock. H 7-18.

Slitage. Vissa skador.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 500 SEK