Möbler Speglar
36535
SPEGEL, gustaviansk stil, sent 1800-tal.
Spegel, gustaviansk stil, sent 1800 tal

Förgylld och bronserad med skuren dekor av bla festoner. Delat glas. Uppsvängt och genombrutet krön. H 58.

Smärre slitage och skador.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 200 SEK