Nils Forsberg

(Sverige, 1842-1934)
Nils Forsberg
(Sverige, 1842-1934)

FORSBERG, NILS, olja på duk, sign.

Landskap, 25 x 32.

Smärre färgbortfall övre högra hörn.

Utropspris
800 SEK