PARTI ARABIA, 24 delar, porslin, bl.a. Ulla Procopé, 1960-70-tal.

4 tekoppar med fat,
4 kaffekoppar med fat, ett extra fat,
6 assietter (diameter 20 cm),
2 olika tekannor (12,5 respektive 20,5 cm)
2 askar med lock,
gräddkanna,
3 kaffekoppar med fat, ett extra fat.

Bruksslitage. Repor. Lagning.

Utropspris
2 000 SEK