Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Belysning Övrig
36659
TAKARMATUR, plåt, Poul Henningsen.
Takarmatur, plåt, poul henningsen.

PH-5 för Louis Paulsen. Lamellerna lackerade i lila, vitt, blått och rött. Diam 52.

Slitage, bucklor.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 500 SEK