SPEGELLAMPETTER, ett par,"Regnaholm", ur IKEA:s 1700-talsserie, 1990-tal.

Märkt på backstycket IKEA OF SWEDEN RIKSANTIKVARIEÄMBETET. B.C.I. Höjd ca 58, Bredd ca 16.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK