MENUBLAD MED AUTOGRAF, Louis Armstrong med hustrun Lucille, 1950/60-tal.

Menublad från Hotell Malmen, Stockholm. Frånsidan med autografer, "Satchmo to Vivica f. Louis Armstrong, sincerely Lucille Armstrong...". Bladstorl 20,5 x 14,5.

Slitage, gulnad, veck, fläckar.

Utropspris
1 500 SEK