FOTOGENLAMPA, märkt Skultuna No 44.

Mässing, brännare med glasbehållare. Bemålad skärm medföljer. Tot höjd inkl stormglas 57 cm.

Ej tillhörande skärm, lagning, sned hållare, bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK