SLAGBORD, "Bergslagen", ur IKEA:s 1700-talsserie, 1900-talets slut.

Trä, bemålat i grå-beige. En rundad sida, en rak. Längd 71+22+72, bredd 117, höjd 76.

Obetydligt bruksslitage.

Utropspris
5 000 SEK