BOKSKÅP, Tranås möbler 1920-30-tal.

Betsad ek. 5 löstagbara sektioner. Lucka med glas. Bredd 85, djup 30, höjd 184 cm.

Slitage. Märken och repor. Mindre sprickor.

Utropspris
4 000 SEK