TEVAGN
Sent 1800-tal.

Svartmålad. Infällda porslinsplattor i 2 etage. Fotavslutningar med hjultrissor av mässing. Längd 68. Bredd 46. Höjd 111 cm.

Konditionsrapport

Repor. Slagmärken. Något färgbortfall. Skiva med sprickor.

Följerätt
Nej

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8484784 bukobject
    • 8484784 thumb
    • 8484786 thumb
    • 8484795 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    0

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)