SIDEBOARD, Nordås Bruk A/S, Nesttun, Norge, 1900-talets mitt.

Teak. Fyra lådor samt fyra dörrar med spårfräst dekor. Längd 202, djup 43, höjd 80. Nyckel finns.

Bruksslitage.

Utropspris
2 500 SEK