LEKSAKSBILAR, 9 st samt BUSS, bl.a. Corgi, Brekina, England och Tyskland 1900-talets slut.

Trolleybus/Corgi
LDM-14 1963/Lansdowne
Mercedes-Benz 300 SL/Burago
Heartbeat Collection
5 st Volkswagen-Transporter/ Brekina
Originalförpackningar. Längd 4,5-15,5 cm.

Smärre bruksslitage på kartongerna. Mekanisk funktion ej testad. Ej genomgångna.

Utropspris
200 EUR