LEKSAKSBILAR, 8 st, Vanguards, England 1900-talets slut.

VW Cabriolet
Austin A40 Van
Ford Anglia Van
Bedford "S" Type Van
Ford Capri 109E
Morris Minor Traveller
Ford 100E
Ford Anglia Van
Originalförpackningar. Längd 9-10 cm.

Smärre bruksslitage på kartongerna. Ej genomgångna. Mekanisk funktion ej testad.

Utropspris
150 EUR