LEKSAKSBILAR, 9 st, samt MOTORCYKLAR, 2 st, Ryssland 1900-talets senare hälft.

Motorcyklar med sidovagnar
Lada Vaz 2101
Terrängbil UAZ-469
Moskvitch 403
Volga Gaz-24
Zil-115
4 st Russobalt
I originalförpackningar. Längd 8-14 cm.

Smärre bruksslitage på kartongerna, skador, lösa delar. Mekanisk funktion ej testad. Ej genomgångna.

Utropspris
100 EUR