Smycken
369638

HALSSMYCKE, silver och 18k vitguld med gammalslipade diamanter en ca0,80ct samt 4 diamanter tot ca0,53ct.

Hänge med 5 diamanter, längd ca2,5cm integrerat i halskejda, silver, Ankarlänk, längd 43cm. Ej stämplat. Kvalitet ca Top Crystal-Crystal (I-J) / VVS-SI.

Slitage.

Utropspris
10 000 SEK