LEKSAKSBILAR, 2 st, plåt bla Lehman, Tyskland.

Röd bil med chaufför. Märkt DRGM MADE IN GERMANY. PAT USA MAI 1903 13 SPET 1904 2 DEC 1913.
Grön lastbil. Höjd 7-9cm, längd 19cm.

Skador och slitage.

Utropspris
2 000 SEK