Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

TIDSKRIFTHYLLA, "Zink", Jonas Bohlin, Källemo, 1900/2000-tal.

Svartlaserat trä på betongfundament. Höjd 154 cm.

Bruksslitage, stötmärken.

Utropspris
1 500 SEK