PARTI TÅGSET, 17+1 delar. Märklin H0, samt trådbuss, Eheim. 1900-talets andra hälft.

Ånglok 24058, 89005. Diverse gods- och passagerarvagnar.
Trådbuss, Eheim. Originalkartong.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej genomgånget. Ej funktionstestad. Originalkartong med skador.

Utropspris
1 500 SEK