DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, 1800-talets senare del. Flertalet av fabrikat Rock & Graner och Waltershausen, Tyskland.

Möbler, en del av metall, soffor, stolar, bord, piano, hylla, blombord, sybord etc samt prydnadsföremål av tenn, porslin, glas som ljusstakar, brickor med kaffeserviser, blåsbälg, kikare av ben, karaffer m.m. Pianots längd 12 cm.

Bruksslitage. Skador.

Utropspris
4 000 SEK