FILTAR, 2 st, ull, Viola Gråsten, Tidstrand, 1960-/70-tal.

Vit/svart färgställning samt lila/orange/brun färgställning. Ca 130 x 170 cm samt ca 150 x 125 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
1 000 SEK