ARMBANDSUR, herr, 2st, Omega, guld på stål resp stål, 1950-60-tal.

Omega Automatic, stål, glasring i stål, plexiglas, liten sekundvisare, diam 34mm. Omega, Waterproof, guld på stål, manuell, plexiglas, batonindex, arabiska siffror 12,3,6 och 9, diam 34mm. Läderband ej Omega. Omegabox trol ej tillhörande medföljer.

Omega Automatic ej funktionstestad, urtavla med fuktskador, visare skadade, glas med slitage och repor. Omega ej funktionstestad, slitage, repor på glas, krona med slitage, smärre fläckar och repor på urtavla. Läderband med slitage.

Utropspris
3 000 SEK