Smycken
372289

PARTI SMYCKEN, 18k guld, 6 delar. Totalvikt 32,4g.

Halskedja, fyrsidig variant på fiskbenslänk, längd 60cm. 4 släta ringar, en med små diamanter, storlek 20,25/63,5 - 21,75/68. Ring med grön spinell, storlek 19/60.

Slitage. Skador. Gravyr.

Utropspris
6 000 SEK