Smycken
372637

RING, 18k guld med smaragd ca11,9x9mm. W A Bolin, Stockholm, 1964. Vikt 7,1g.

Storlek 18/56. Stämplad WAB.

Mindre bruksslitage. Ytsprickor på smaragd.

Utropspris
20 000 SEK