FILMMEMORABILIA, promotionfotografier, ca 100 st, från nio filmer, bl a "Women on the Edge of a Nervous Breakdown".

"Starlight one", "Miracles" "Broadway, Danny Rose", "Just between friends", "Something Short of Paradise", mfl. bildstrl cirka 21x26

Ej genomgånget, slitage, enstaka skador, mjuka veck etc.

Utropspris
2 000 SEK