ETT PARTI SILVER, N.J.K pokal, cigarettetui, äggkopp med sked, serviettring, 4 + 1 skedar. Vikt 375 g.

Prispokal "NJK III pris 3.7 1905". C.G. Hallberg 1905 H 14 cm
Cigarettetui. A.E. Koivula Viborg 1918. 5 x 7 cm.
Äggkopp + sked. Suomen Kultaseppä Åbo 1905-11.
Serviettring. Import. Stämplad V. Lindeman Helsingfors 1911.
4 teskedar. H. Erling Helsingfors 1909-11.
Sked. K. Liljeström Helsingfors 1920.

Bruksslitage.

Utropspris
400 EUR