MONICA LORENTZON
Olja på duk, signerad.

Dam i trädgård. 21x15 cm.

Konditionsrapport

Krackelyrer, sedvanligt ytslitage.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8499402 bukobject
    • 8499402 thumb
    • 8499401 thumb
    • 8499403 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    0

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)