Kan inte nå servern

BORDSARMATUR. Stengods, Tilgmans.

BORDSARMATUR. Stengods, Tilgmans.

Geometrisk polykrom dekor mot brun glasyrbotten. Sign. MZ 1965. H 55.

Auktionen avslutades
Har du ett liknande föremål du vill få värderat? Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
1 200 SEK
Auktionen är avslutad.
Köpinformation
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.