BOK, "Axel Fridell, bilder 1", Karl Haskell. Med 2 etsningar i nytryck av Lennart Glemme.
Katalog över Axel Fridells grafiska verk. Skogs 1986. Bibliofilutgåva 47/120. Etsningar "Regnlandskap" samt "Man i kappa". Svart helfranskt band. Kassett.
Obetydligt slitage.