BARNBOK, "Triplets comprising The Baby´s Opera..." numr 171/750, ill av Walter Crane, London 1899.

Rikt illustrerad. Halvband av pergament.

Slitage, skada på nedre del av rygg, ej genomgången.

Proveniens

Arne Nilssons samling, Sandviken.

Utropspris
2 500 SEK